Wyszukaj na stronie
Twój język: polski Polski


OFERTA SPECJALNA

CLAAS doPROWadzi Cię do celu.

zobacz

ZAPYTANIA

"Zapytania ofertowe w ramach projektu "Opracowanie innowacyjnej technologii pozyskiwania, przechowywania oraz zwiększania wartości energetycznej biomasy na potrzeby energetyki zawodowej" planowanego do realizacji ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w Programie Operacyjnym Inteligentny Rozwój na lata 2014-2020."

 Załączniki:

O NAS

Schyłek ubiegłego wieku, był początkiem działalności firmy Lehmann agrotechnika Sebastian Lehmann. Prywatna firma ulokowana pierwotnie w miejscowości Buk, koło Poznania, przyjęła swą nazwę od nazwiska właściciela. 

Fakt ten, oraz jej dotychczasowa blisko 15-sto letnia historia, podkreśla osobisty charakter i pełną odpowiedzialność za działalność przedsiębiorstwa. 

Dziś po wielu latach, firma Lehmann agrotechnika ugruntowała swoją pozycję jednego z leaderów branży rolniczej w Polsce, koncentrując się na najważniejszych działach, takich jak:

- sprzedaż nowych maszyn i urządzeń rolniczych

- sprzedaż używanych maszyn rolniczych

- sprzedaż części zamiennych i świadczenia usług serwisowych

- usługi agrotechniczne oraz transport specjalistyczny

 

Uzupełnieniem działalności są różnego rodzaju projekty okołorolnicze.

Przełomowym momentem w historii firmy, było podpisanie umów dealerskich z wiodącymi producentami maszyn i urządzeń rolniczych, firmami HORSCH i CLAAS.

Potwierdzeniem zaś najwyższej jakości obsługi sektora rolnego w Polsce, było przeniesienie siedziby do nowoczesnego, nowego obiektu, zlokalizowanego w miejscowości Niepruszewo, bezpośrednio przy węźle autostrady A2.

Działając w chwili obecnej z siedziby głównej, oraz filii w miejscowości Pyrzyce (zachodnio-pomorskie) stale zwiększamy swój udział w rynku, wykorzystując potencjał młodej blisko 100 osobowej załogi.

 

KALENDARIUM

1999    rozpoczęcie działalności Lehmann agrotechnika w Buku

1999    przedstawicielstwo RABE

2001    umowa przedstawicielska MERLO

2005    umowa dealerska HORSCH

2009    umowa dealerska CLAAS

2010    przeprowadzka do nowej siedziby w Niepruszewie

2013    odział Pyrzyce

2013    umowa dealerska Maschio Gaspardo

2013    umowa dealerska Annaburger

 

Firma Lehmann agrotechnika w niedalekiej przyszłości prognozując rozwój, planuje powstanie kolejnych filii na terenie woj. lubuskiego.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozważamy nowe możliwości poszerzenia palety sprzedawanych towarów.

wersja do wydruku